İMTİYAZ SAHİBİ

Kadircan Tanrıkulu

iletisim@internettenparakazanmatik.com

Halil Karlankuş

(karlankus@internettenparakazanmatik.com)

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / EDITOR IN CHIEF

Kadircan Tanrıkulu
(tanrikulu@internettenparakazanmatik.com)

Halil Karlankuş

(karlankus@internettenparakazanmatik.com)

EDİTÖRLER / EDITORS

Emre Karabela
(karabela@internettenparakazanmatik.com)

Abdullah Malkoçoğlu
(malkocoglu@internettenparakazanmatik.com)

HUKUK DANIŞMANI / JURISCONSULT

Av. Hami Eryiğit

ADRES

Yolgören mahallesi 4 Nolu Merve Sokak Toki Toplu Konutları C1-2 B

TRABZON / TÜRKİYE

E-POSTA

iletisim@internettenparakazanmatik.com

YAZILIM VE SİSTEM YÖNETİMİ

WordPress

UYARI

© Copyrigth 2019 internettenparakazanmatik.com tüm hakları saklıdır. Haber, resim ve kod gibi her türden içeriğin, telif hakları internettenparakazanmatik’e aittir. Site içerisinde yer alan yazılar, resimler, dizaynlar, animasyonlar ve tasarımlar, Telif Hakları 5846 Numaralı Yasa ile korunmaktadır. internettenparakazanmatik.com’un yazılı izni bulunmadan; içerikler, tasarımlar, resimler ve dizaynlar kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzin olmaksızın ve kaynak belirtilmeksizin, kopyalama yapılamaz.

internettenparakazanmatik.com’daki harici linklerin hepsi ayrı sekmede açılır. Yayınlanan yazılardan ve yorumlardan, yazarlar sorumlu tutulur. Haber verilmeksizin ve herhangi bir zamanda, sitede değişikliğe gidilebilir. internettenparakazanmatik, içerisinde bulunan bilgilerden kaynaklı hatalar ve kayıplardan sorumlu tutulamaz.

© Copyrigth 2019 internettenparakazanmatik.com all rights reserved. All the copyrights of contents such as news, images, articles and codes belongs to internettenparakazanmatik.com and are protected by Copyright Law No: 5846. Without the written permission of internettenparakazanmatik.com; contents, designs, pictures and designs may not be copied, distributed, modified, published. Copying is not permitted without permission and without specifying the source.

All of the external links on internettenparakazanmatik.com will be opened on the new tabs. The authors are responsible for the published articles and comments. At any time, without notice internettenparakazanmatik.com can make changes. internettenparakazanmatik.com can not be held responsible for faults and losses caused by the inclusion.