Ücretsiz WordPress Hosting | Bedava + Reklamsız

2 dk okuma süresi

Ücretsiz wordpress hosting arayanlara özel olarak hazırladığım bu yazımda hem bedava hem de reklamsız wordpress hosting sağlayan firmalara yer verdim. Sizde bu firmalar sayesinde ücretsiz wordpress hosting sahibi olabilirsiniz.

Ücretsiz hosting kullanarak internet sitenizi yayına sokabilirsiniz. Bedava wordpress hosting ile birlikte kendinize ait bir blog sayfası oluşturabilirsiniz. Böylece sadece domaine para vermiş olup maliyeti oldukça düşürebilirsiniz.

Ücretsiz wordpress hosting hizmeti sağlayan firmaların bazıları reklam içermektedir. Reklam içeren hostlar sitenizde siz istemesenizde yayınlanabilmektedir.

# Bkz: WordPress Hosting Nedir? Normal Hostingden Farkı Nedir?

Ben size reklamsız bedava wordpress hosting sağlayan firmaları listeliyorum. Bu firmalar sayesinde sizde ücretsiz hosting alabileceksiniz. Tek yapmanız gereken firmalara ait olan sitelere girip kayıt olmaktır. Herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Ücretsiz wordpress hosting hizmetinin diğer bedava hostinglerden farkı nedir?

Bedava wordpress hosting hizmeti veren firmalar bir elin parmaklarını geçmez. Yani belki daha fazla vardır ama reklamsız ve stabil çalışanını bulmak güç olabilir. Benim burada paylaşacağım ücretsiz hosting sağlayan firmalardan rahatlıkla faydalanabileceksiniz.

Bedava wordpress hosting hizmetinin özellikleri diğer hostinglere göre daha yüksek performanslıdır. Dünyada milyonlarca internet sitesi tarafından kullanılan wordpress içerik yönetim sisteminin çok daha hızlı ve düzgün çalışabilmesi için oluşturulmuştur.

# Bkz: Ücretsiz Hosting Veren Siteler | Bedava + Reklamsız Hostingler

Bedava wordpress hostingler optimize edilmiş bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. WordPress, bu hostinglerde daha stabil ve hızlı çalışmaktadır.

Bazen bu siteler öyle kaliteli hizmet sağlıyor ki çoğu ücretli hostingden hızlı olabiliyor. Ayrıca bu vereceğim sitelerden ücretsiz domain de alabileceksiniz. Tabi .com, .net, .org gibi domain alamayacaksınız ama sitenin kendi verdiği domainlerden faydalanabileceksiniz.

İnternet sitesi kurmak isteyenler, test sitesi açmak isteyenler de bu hizmetten faydalanabilir. Ne yapacağınız size kalmış.

Bedava wordpress hosting veren siteler veya firmaların listesi

Vermiş olduğum bu sitelerden ücretsiz hosting alarak wordpress kurulumunu anında yapabileceksiniz. Ücretsiz deyip geçmeyin birçok özellik barındırıyorlar. Denemenizin hiç bir olumsuz etkisi yok. Bedava wordpress hosting arıyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Şuan bu hizmeti sağlayan 1 adet site veriyorum. Çünkü böyle bir hizmet sağlayan farklı bir firma henüz bulamadım. Buldukça bu listeyi güncelleyeceğim.

000webhost

Unutmadan size şöyle bir tavsiyede bulunayım. Ücretsiz hosting arıyorsanız wmaracı ve r10 gibi sitelerin hosting kategorilerinde konu açarak sponsor arayabilirsiniz. Buralarda açacağınız sponsor arıyorum başlıklarıyla ücretsiz hosting bulmanız %80’e yakındır. Size illaki yardımcı olan çıkacaktır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x